MÖBLER / Bord / Salongsbord 5246098
nr 524 6098
Salongsbord
Sekelskifte 1900, hjul, diameter: 93, höjd: 77 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
400 kr
måndag 12 maj 2008
kl 17:43:33
150 kr
300 kr
250 kr
350 kr